НА ВІДМІНУ ВІД БАГАТЬОХ західних зірок, які вирішили не відвідувати Україну або скасували концерти, парижанка Емма Шапплін не лише погодилася виступити з концертом, а й зізнається, що з нетерпінням чекає на зустріч з Києвом.

«Я декілька разів була в українській столиці і завжди везу додому приємні спогади та враження від зустрічі з вашим містом і людьми, – розповідає 41-річна співачка. – Гадаю, зараз саме час для того, аби їхати в Україну і цим демонструвати, що українці не залишені віч-на-віч із тими проблемами, які їх спіткали. Життя складне, воно сповнене несподіванок, подекуди неприємних і жахливих, але у житті повинно бути те, що допомагає хоча б на мить забути про труднощі. Сподіваюся, цим стане для киян моя музика».

Емма приїде до Києва восени і має надію, що напередодні великого сольного концерту, який заплановано на 22 жовтня, зможе прогулятися центром Києва – міста, яке французи називають «слов’янським Парижем».

Під час виступу на головній сцені країни – у великій залі Палацу «Україна» – співачка виконає свої найвідоміші хіти, котрі вже увійшли в скарбницю світової оперної неокласики.

EMMA SHAPPLIN
12.10 19:00 Квитки: 350-2500 грн

parter