“YOU  GET  A  SHIVER  IN  THE  DARK…”
(У темряві у вас починається тремтіння …)

Минуло  вже  більше  35  років  з того  дня, коли  початкові  акорди композиції  Sultans  Of  Swing  (“Повелителі свінгу”) вперше  зазвучали в ефірі  по  всій  планеті. І 20 років  тому, коли рок-гурт Dire Straights припинив  своє  існування,  він  залишив  каталог  надзвичайно чудових  композицій  і музичних  творів,  що  увійшли  у  золотий  фонд рок-музики. З плином часу їхня репутація стала ще міцнішою. Рекордна кількість проданих альбомів – понад сто двадцять мільйонів штук – продовжує зростати і далі, по мірі того, як нові молоді фани приєднуються до всесвітньої спільноти шанувальників таланту цієї команди.

На тлі двадцятирічної перерви і всезростаючої потреби почути один з найбільш драматичних пісенних збірок в історії рок-музики, Кріс Уайт (Chris White) та інші учасники Dire Straights організували групу на благодійний концерт в Королівському Альберт-Холі (The Royal Albert Hall) в 2011 році. На роль соліста був запрошений поет-пісняр Теренс Райс (Terence Reis). За три з половиною роки група дала понад 150 концертів в 25 країнах світу.

Dire Straights Experience об’єднав у собі найзірковіший склад з кращих професійних музикантів, будь-коли існуючих у Великобританії. Спільно вони попрацювали із завидною кількістю рок-зірок першого ешелону, серед яких, зокрема, Марк Нопфлер, Девід Гілмор, Ерік Клептон, Пол Маккартні, Елтон Джон, Девід Боуї, Мік Джаггер, Тіна Тернер, Ван Моррісон, Том Джонс і Шеріл Кроу. Зовсім недавно до групи приєднався ударник Кріс Уїттен (Chris Whitten), котрий у складі Dire Straights у свій час відіграв 229 концертів у 19 країнах.

І так вже склалося, що ці пісні, з усіма притаманними їм запалом, величністю і запаморочливою красою, знову звучать наживо … для шанувальників, які й забезпечили їм довге  життя.

 

Придбати квитки